לשיחת ייעוץ חינם

אדריכלות בסגנון קלאסי

איכות ללא פשרות בכל פרויקט!

אדריכלות בסגנון קלאסי

אל תשאירו את העיצוב בחוץ לבדו שלבו אותו בעיצוב פנים

כדי ליצור מראה מתוכנן ומתוחכם רצוי להכניס את האדריכלות בסגנון קלאסי גם לעיצוב הפנים. זה יאפשר לכם לשמור על הקווים האחידים המנחים את הסגנון וליהנות מאווירה כוללת גם בחללים הפנימיים של התקופה. הסגנון הקלאסי אינו פשרני ומבקש טוטאליות כשמחליטים לגשת לעיצוב קלאסי יש לעשות זאת בצורה מוחלטת. לפני שאתם עושים החלטה, מומלץ להתייעץ עם אדריכל מנוסה באדריכלות בסגנון קלאסי על מנת להשלים את הפריטים הדקורטיביים גם בחלל הפנים של ביתכם.

הסגנון הקלאסי מאפיין בתי יוקרה רבים ברחבי הארץ ובעולם בכלל, הבתים הללו יוצרים את הרושם העצום וגורמים לנו לתחושת עושר מכיוון שהם תוכננו כראוי והוקפדו בפרטים הקטנים, התייחסות לפרופורציות החללים והמבנה בכלל כדי להדגיש את העוצמה של המבנה והסימטריה בו. אם הפרטים הללו לא יהיו כחלק מהקווים המנחים תיווצר תחושת פספוס המטרה וזאת לא הכוונה.

חשוב לציין למרות שאדריכלות בסגנון קלאסי הוא מרשים, מעצים ומאדיר את המבנה עדיין בתכנון נכון ניתן לתכנן בית משפחתי, מעוצב עד הפרט האחרון וחמים לבית משפחתי. משחקי התאורה מאוד חשובים בתכנון אדריכלות בסגנון קלאסי, עם שימוש נכון הלש גופי תאורה, הדגשת אלמנטים ספציפיים ניתן ליצור דרמתיות רבה ולהדגיש עיצובים ספציפיים.

היות והאדריכלות בסגנון קלאסי מבוסס על חומרים טבעיים חשוב לשלב בעיצוב הפנים חומרים טבעיים גם כן וגם אלמנטים דקורטיביים בהתאם. שימוש בפרקט עץ טבעי יכול להוסיף לרושם והחמימות של הבית וזאת עם דבקות לסגנון מבלי לפגוע בעקרונות הסגנון. בריקים וחיפוי קירות מאבן טבעית ישולבו בצורה מושלמת בעיצוב הסגנון הקלאסי. לכל החומרים והפריטים הללו נדרשת התאמה מדויקת כדי ליצור חללים שיוצרים שפה אחידה וזורמת, ליווי של אדריכל מנוסה יביא לכם את התוצאה שציפיתם לה.

תכנון קלאסי משלב דיוק וסימטריה

אדריכלות בסגנון קלסי מאופיין ברובו בסימטריה ושילוב של אלמנטים דקורטיביים המגדירים את העיצוב של המבנה וצורתו. הסגנון הקלאסי משתייך למדינות אירופה רבות כמו יוון העתיקה והאימפריה הרומית. כל מי שמסתובב באירופה הקלאסית רואה ברחבות הערים השונות את המבנים המעוצבים, בעלי הקישוטים הרבים המעניקים אופי וייחודיות למבנים. אדריכל שמתכנן אדריכלות בסגנון קלאסי צריך להכיר את בסיסה של האדריכלות הקלאסית והשינויים שהיא עברה לאורך התקופה.

תכנון אדריכלות בסגנון קלאסי מצריך אדריכל מנוסה בסגנון הזה מכיוון שיש לא רק לתכנן את המבנה וצורתו, לבנות פרוגרמה המתאימה ללקוחות ולוודא כי הביצוע מתקיים לפי התכנון אלא גם לשלב את העיטורים הדקורטיביים והאלמנטים השונים עוד בשלב התכנון ההתחלתי של הפרויקט. בהיעדר תכנון מוקפד מתחילת הפרויקט האלמנטים עלולים להראות כתוספות בלתי מתוכננות מה שיוריד מערכו של המבנה מבחינה עיצובית והרושם שרוצים ליצור.

למרות שהתכנון באדריכלות בסגנון קלאסי פרופר צריך לעמוד בדקויות על מנת לעמוד שקווים המנחים של הסגנון עדיין ישנה גמישות רבה על מנת לשלב את האלמנטים בצורה נכונה שתתאים לאופי הבית ולטעמם של הלקוחות. כדי ליצור את השילוב המוצלח ביותר יש ליצור איזון מדויק בין רצונות הלקוחות לבין הגדרות הסגנון, אדריכל מנוסה ומקצועי יוכל לעשות זאת בצורה הטובה ביותר.

כדי לאפיין בית שמתכנן בסגנון הקלאסי רצוי לשלב בחוכמה אבני ראשה, עמודים בחזית המגדירים את הכניסה בצורה ברורה ומרשימה ושימוש בקורות בולטים וזיזים הממשיכים אל מחוץ לקונטור המבנה. עם שילוב של אלמנטים דקורטיביים וארכיטקטוניים אלו תכלו לקבל עיצוב בסגנון קלאסי שיעניק לביתכם מראה מרשים ודרמתי במיוחד.

אדריכלות בסגנון קלאסי

לשיחת ייעוץ חינם

לא רק בבתים ענקיים ויוקרתיים

אומנם אדריכלות בסגנון קלאסי מגיע מבתי יוקרה באירופה וממבנים ענקים אך לא חייבים אחוזה גדולה עם חצר המשתרעת על קילומטרים כדי לעצב בסגנון קלאסי, ניתן גם לעצב בית פרטי ואפילו דירה בעיצוב קלאסי שיתאים לטעמכם. אדריכל בעל ראייה מרחבית מדויקת ובעל תשוקה לסגנון הקלאסי יוכל לתכנן עבורכם גם בדירה עיצוב מושלם בסגנון קלאסי. יצירת חללים רחבים המייצרים אווירה פתוחה, שימוש בגופי תאורה בצורה חכמה יעניקו רושם ומראה קלאסי מדויק.

לא רק המרחבים והתאורה ישפיעו על המבנה ועיצובו, שימוש בפרופורציות נכונות גם בתוך החלל שבדירה והכנסתם של החומרים הטבעיים בדירה ישפיעו רבות על יצירת עיצוב בסגנון קלאסי מושקע. כד ליצור בדירות ובתים קטנים אדריכלות בסגנון קלאסי איכותי יש להיעזר באדריכל מנוסה שמתכנן בסגנון קלאסי באופן מקצועי, רק כך תקבלו את התוצאה לה אתם מצפים.

I agree with handling this a little more professional but I also understand where they are coming from because yes anyone should be able to ask questions about something. So, once you plan on Buying Cialis or using bacteria extracted from the human body.

אדריכלות בסגנון קלאסי מתאים לכל תקופה

אומנם האדריכלות הקלאסית התחילה באירופה מיוון העתיקה דרך האימפריה הרומית והגיעה לרחבי העולם. לאורך ההיסטוריה אדריכלות בסגנון קלאסי שמרה על העקרונות הבסיסיים שלה וכך תפסה את מעמדה היוקרתי והמרשים עד היום. לכן בתים ומבנים בכלל המתוכננים ומעוצבים בסגנון הקלאסי בצמוד לעקרונות שמנחים את הסגנון ניתן ליצור רושם ומראה יוקרתי מיוחד וייחודי. אם גם אתם אוהבים את העיצוב הקלאסי, מתחברים למראה ורוצים לשבח את ערך הנכס שלכם? אדריכלות בסגנון קלאסי היא הבחירה הבטוחה. לקלאסיקה אין תאריך תפוגה ולכן בתים המעוצבים בסגנון זה מעלים את ערכם ושומרים עליו גבוה לאורך שנים.

בחירת האדריכל הנכון לתכנון אדריכלי בסגנון קלאסי

כדי לעלות את הערך של הנכס שלכם בתכנון אדריכלות בסגנון קלאסי, אל תתפשרו בבחירת אדריכל מנוסה ומקצועי בעל תשוקה לתקופה ולסגנון. בחירת החומרים הנכונים השילובים המתוחכמים ומיקומם המדויק הם אלו היוצרים מראה קלאסי מזמין ומרשים. אנחנו מזמינים אתכם ליצור אתנו קשר או להשאיר פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

צרו קשר עכשיו 

הרוקמים 26,

מרכז עזריאלי חולון

073-374-4468

053-606-6000 | 054-569-5559

זמינים לכל שאלה 24/6